Noticias

Ultimas noticias

Silla C.F.-C.F. Borriol, estrena a Tercera

Calendari del grup VI de Tercera Divisió 

Comencem (21 d´agost) i acabem a casa un any històric per als nostres blanquets. 42 jornades en total a un grup VI de Tercera Divisió amb il·lustres rivals del futbol valencià en la competició i 5 jornades intersemanals programades pel 14 de setembre (Jornada 5), 12 d’octubre (Jornada 10), 8 de desembre (Jornada 19), 21 de desembre (Jornada 22) i 8 de març (Jornada 32); mentre que igual que en la Segona B, es competirà de forma ininterrompuda fins al 14 de maig a excepció de dues setmanes consecutives, les dels caps de setmana del 25 de desembre i de l’1 de gener ¡Un luxe autèntic per als nostres aficionats sillers!

Podeu consultar el calendari complet del grup VI punxant aquest enllaç: www.ffcv.es/ncompeticiones/server.php?action=generateCal&cmp=1&tmp=2016/2017

J1 21/08 Silla C.F. – C.F. Borriol
J2 28/08 C.D. Almoradí – Silla C.F.
J3 04/09 Silla C.F. – Villarreal C.F. “C”
J4 11/09 Orihuela C.F. – Silla C.F.
J5 14/09 Silla C.F. – C.D. Olímpic
J6 18/09 U.D. Rayo Ibense – Silla C.F.
J7 25/09 DESCANSA
J8 02/10 Novelda C.F. – Silla C.F.
J9 09/10 Silla C.F. – Ontinyent C.F.
J10 12/10 C.D. Castellón – Silla C.F.
J11 16/10 Silla C.F. – C.D. Buñol
J12 23/10 Muro C.F. – Silla C.F.
J13 30/10 Silla C.F. – U.D. Alzira
J14 06/11 C.D. Torrevieja – Silla C.F.
J15 13/11 C.D. Segorbe – Silla CF
J16 20/11 Silla C.F. – C.F. Torre Levante Orriols
J17 27/11 Elche Ilicitano – Silla C.F.
J18 04/12 Silla C.F. – C.D. Almazora
J19 08/12 C.F. Recambios Colón Valencia – Silla C.F.
J20 11/12 Silla C.F. – Crevillente Deportivo
J21 18/12 Paterna C.F. – Silla C.F.

J22 21/12 C.F. Borriol – Silla C.F.
J23 08/01 Silla C.F. – C.D. Almoradí
J24 15/01 Villarreal C.F. “C” – Silla C.F.
J25 22/01 Silla C.F. – Orihuela C.F.
J26 29/01 C.D. Olímpic – Silla C.F.
J27 05/02 Silla C.F. – U.D. Rayo Ibense
J28 12/02 DESCANSA
J29 19/02 Silla C.F. – Novelda C.F.
J30 26/02 Ontinyent C.F. – Silla C.F.
J31 05/03 Silla C.F. – C.D. Castellón
J32 08/03 C.D. Buñol – Silla C.F.
J33 12/03 Silla C.F. – Muro C.F.
J34 19/03 U.D. Alzira – Silla C.F.
J35 26/03 Silla C.F. – C.D. Torrevieja
J36 02/04 Silla C.F. – C.D. Segorbe
J37 09/04 C.F. Torre Levante Orriols – Silla C.F.
J38 16/04 Silla C.F. – Elche Ilicitano
J39 23/04 C.D. Almazora – Silla C.F.
J40 30/04 Silla C.F. – C.F. Recambios Colón Valencia
J41 07/05 Crevillente Deportivo – Silla CF
J42 14/05 Silla C.F. – Paterna C.F.